Блог

У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах

9 червня 2020 р.

У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах #1

Interkassa підтримала родини, які опинилися в становищі матеріальної скрути. З нагоди Дня захисту дітей була проведена благодійна акція разом із партнером - БФ “СОС Дитячі Містечка України”. Компанія закупила речі першої необхідності, одяг та взуття, необхідну техніку та приладдя для навчання, медикаменти та вітаміни, харчові продукти для соціально незахищених сімей Київської та Луганської областей.

Через коронакризу рівень добробуту багатьох українців погіршився. Деякі залишилися без постійного доходу. Ми надали адресну допомогу 5 родинам з Броварів, Києва, Сєвєродонецька та Лозовівки на загальну суму більш ніж 70 тис. грн.

У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах #2У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах #3

"Дуже важливо розуміти, що за наших дітей несе відповідальність українське суспільство. Ми вдячні партнерам, які розділяють наше прагнення, - зауважив національний директор МБО БФ "СОС Дитячі Містечка України" Сергій Лукашов. - В період розповсюдження коронавірусу близько 42 тис. українських дітей повернулися з інтернату в сім’ї. У більшості з них, на жаль, немає умов для проживання, належного харчування безпеки..."

У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах #4У коронакризу Interkassa допомогла сім’ям у складних життєвих обставинах #5

Акції такого роду проводяться на постійній основі. Це вже стала практика для компанії. Одним із попередніх благодійних проєктів була організація зимового відпочинку в Карпатах вихованцям із БФ "Місто щасливих дітей".

Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка України" - недержавна організація, яка вже 16 років працює в Україні. Фонд одночасно займається кількома різними формами допомоги соціальним групам: сімейне виховання, зміцнення родини, робота з молоддю, тощо.