Умови та положення

Умови та положення

Умови та положення використання сервісу Interkassa

Тут будуть використані наступні визначення: 
«Ваш» або «ви» означає будь-яку юридичну або фізичну особу, яка буде користуватися Сервісом («Користувачі»), якщо не буде вказано щось інше.

Визначення «INTERKASSA», «ми», «Партнери», «наші Партнери» або «наш», відносяться до INTERKASSA, а також його партнерам, дочірнім компаніям, якщо не буде вказано щось інше.

1. Interkassa послуги

1.1. International Company Limited (далі INTERKASSA) є агрегатором платіжних послуг і може, для надання послуг і досягнення своїх цілей вести співпрацю з Фінансовими компаніями, Банками та іншими Фінансовими інституціями (що мають ліцензію). INTERKASSA являє собою програмне забезпечення для обробки online-оплат, а також послуги з інформаційно-технічного обслуговування відправки / отримання платежів за допомогою альтернативних варіантів оплати. Дії партнерів INTERKASSA при наданні Сервісу INTERKASSA не вважаються діями INTERKASSA.

1.2. Перелік послуг включає, проте не обмежується:

 • надання технічного забезпечення для створення рахунків;

 • гарантія доступу до управління транзакціями і інструментам для моніторингу;

 • надання інформації про статус (успішності проведення) платежу;

 • оперативне надання необхідної технічної підтримки як вам, так і вашим клієнтам;

 • використання списку доступних варіантів зняття / отримання платежів в online-режимі;

 • консультування і надання інформаційної та технічної підтримки в разі виникнення неполадок, несправностей, помилок в роботі і технічних збоїв, що перешкоджають нормальному функціонуванню Сервісу;

1.3. Дана Угода («Угода») - це договір між INTERKASSA і вами, який застосовується до використання ПЗ INTERKASSA ™, а також будь-яких послуг і продуктів, пов'язаних з ним, доступних через INTERKASSA (іменовані разом «Сервіс»). У тому випадку, якщо ви не даєте своєї згоди на дотримання всіх умов даної Угоди, не користуйтеся нашим сервісом і не використовуйте його.

1.4. Вам необхідно прочитати, прийняти і дати свою згоду на всі положення та умови, які містяться в цій Угоді, а також Політиці конфіденційності, що включають в себе всі ті умови та положення, які детально описані нижче, а також ті, які включені як посилання, перед тим як ви приєднаєтеся до INTERKASSA. Ми рекомендуємо, щоб під час вивчення цієї Угоди, ви також ознайомилися з інформацією, яка знаходиться на інших сторінках або web-порталах, які були згадані в даному документі, так як там можуть міститися різні додаткові умови та положення, які використовуються до вас, як до одному з користувачів INTERKASSA.

2. Правомочність

2.1. Для користування Сервісом, потрібно пройти процедуру реєстрації. Користувачам дозволено мати лише один обліковий запис. Ми надаємо Послуги лише для юридичних або фізичних осіб, які укладають юридично обов'язкові угоди, які відповідають чинному законодавству. Без обмеження, викладеного вище, наша Служба є недоступною для неповнолітніх осіб (до 18 років) а також для недієздатних осіб.

2.2. Сервіс від INTERKASSA надається вам виключно для особистого використання. У тому випадку, якщо ви погоджуєтеся з дотриманням цих Умов, нами надається вам некомерційне, приватне, невиключне, що може бути відкликаним, і не підлягає субліцензування право на користування Сервісом INTERKASSA, інтернет-сайтом, а також усім його вмістом лише для особистих цілей, в відповідно до існуючого законодавства і Умовами.

2.3. Таке використання сервісу, яке буде суперечити даним Умовам, буде вважатися порушенням Умов, що може спричинити за собою несприятливі для вас обставини.

3. Юридичні відносини

3.1. За рахунок співпраці з Партнерами, INTERKASSA дає вам можливість отримувати платежі або відправляти їх 3-м особам надаючи програмне забезпечення з інформаційно-технічного обслуговування обробки онлайн-платежів. Партнери виступають вашим агентом, ґрунтуючись на ваших запитах і вказівках на використання Сервіса, які вимагають виконання нами від вашого імені різних завдань.

3.2. Ви погоджуєтеся, що INTERKASSA - це агрегатор платіжних послуг, де послуга з обробки платежів надається нашими Партнерами. Партнери не є довіреними особами щодо ваших грошових коштів, вони виступають лише як агенти і хранителі. Ви даєте свою згоду на те, що вам не будуть нараховуватися відсотки або будь-які інші доходи від тих коштів, які обробляються нашими Партнерами як вашими агентами.

3.3. В процесі ініціювання та відправки платежів за допомогою Сервісу INTERKASSA, а також додаючи грошові кошти на свій рахунок, наші Партнери призначаються вами вашими агентами, які можуть отримувати грошові кошти від вашого імені, а також здійснювати платежі для тих одержувачів, які будуть призначені вами або переводити платежі на спеціальний рахунок, з огляду на всі обмеження і умови згідно з даною Угодою. У процесі відправки вами платежу, поки його ще не отримає одержувач (що часто відбувається моментально), ви є власником даних грошових коштів, а ваші кошти утримуються нашими Партнерами як вашими агентами, однак у вас не буде можливості зняти ці кошти або зробити їх відправку іншому одержувачу до того часу, поки первісна транзакція не буде скасована. У процесі отримання платежів через Сервіс INTERKASSA, наші Партнери призначаються вами в якості своїх агентів, що відповідають за зберігання коштів на об'єднаних рахунках до того часу, поки партнер не будуть проінструктовані вами на рахунок передачі цих коштів. Використовуючи web-портал, ви маєте можливість проінструктувати Партнерів щодо виведення коштів, а також переказу 3-м особам, відповідно до обмежень і умов цієї Угоди.

3.4. INTERKASSA - це агрегатор платіжних послуг, а наші Партнери - це провайдери платіжних послуг. Після вибору вами методу поповнення при використанні того інструменту для платежів, на який поширюються права на повернення грошових коштів, ви погоджуєтеся з тим, що не будете робити таке право повернення, за винятком випадків несанкціонованого застосування платіжного інструменту або після порушення цих Умов користування INTERKASSA, по зв'язку з чим у вас є право відшкодування суми, яка була завантажена. У вас немає права на відзив будь-якої транзакції або на її повернення з тих причин, через які INTERKASSA не несе будь-якої відповідальності, включаючи (але не обмежуючись) спорами з продавцями за ненадання послуг або товарів, а також недостатній залишок на балансі платіжного інструменту. За нами залишається право на стягнення з вас оплати, а також витрати, які будуть нестися нами через повернення платежів або будь-яких інших дій, які були зроблені для заперечування цього. Також нами може стягуватися плата за повернення грошових коштів.

3.5. Зворотні платежі мають обмеження в один відсоток (1%) від повної суми транзакцій, що пройшли обробку Партнерами INTERKASSA вашого облікового запису протягом одного (1) місяця. Якщо дана ставка буде перевищена - це буде вважатися порушенням, і спричинить за собою фінансове стягнення. Також через це INTERKASSA і Партнери можуть зупинити дію цієї Угоди повністю закривши ваш рахунок з коштами, які перебували там протягом п’ятисот сорока (540) днів після проведення останньої транзакції. По закінченню цього періоду залишок по рахунку буде повернутий, крім зворотних платежів, плати за обслуговування, штрафів, а також інших зборів. Крім цього, Ви даєте свою згоду на те, що не будете просувати, пропонувати, рекламувати, мати на увазі, повідомляти або радити кому-небудь з клієнтів «зворотній платіж», а також «відшкодування» за послуги або товари, які ви пропонуєте. Ви погоджуєтеся з тим, що INTERKASSA і його Партнери мають право в автоматичному режимі знімати з вашого рахунку збитки, які можуть бути понесені INTERKASSA. Кошти, як резерв, можуть зберігатися у Партнерів до того часу, поки не з'ясується, що ваш обліковий запис захищений і INTERKASSA не нестиме збитків.

3.6. Ви погоджуєтеся на проходження процедури верифікації KYC із залученням сторонніх організацій (наші KYC провайдери), що використовують, в свою чергу, таку інформацію лише для верифікації, та у повній відповідності з правилами GDPR.

3.7. Сервісами INTERKASSA не можна користуватися в тому випадку, якщо ви займаєтеся діяльністю, яка пов'язана з дитячою порнографією, зброєю, наркотиками, пропагандою сексуальної / етнічної і / або расової ненависті, соціальної дискримінації, може образити будь-які особи та / або організації; якимось чином може порушити права 3-х осіб, в т.ч. і неповнолітніх; інформація, яка надається вами і всі ваші дії, які ви здійснюєте за допомогою Сервісу INTERKASSA і наших Партнерів, не можуть вводити в оману, бути неточними або помилковими; не можуть мати будь-якого зв'язку з реалізацією вкрадених або контрафактних речей; не повинні порушувати авторського права, торгової марки, патенту, комерційної таємниці, а також будь-яких інших прав; не можуть порушувати будь-які нормативні акти, закони, контракти, постанови або статути; не можуть містити будь-які комп'ютерні програми та програми, віруси, що скасовують боти, троянських коней, крашанки, черв'яків, а також бомб уповільненої дії, які здатні пошкодити, зробити таємне перехоплення або експропріацію будь-якої системи, даних або будь-якої інформації.

Вище перелічений перелік не є повним. INTERKASSA вправі відмовитися від співпраці з вами або припинити його, якщо ми порахуємо це за потрібне, без будь-яких пояснень.

3.8. Ви даєте свою згоду і підтверджуєте, що в разі порушення вами правил міжнародних платіжних систем, всі штрафи, які будуть лягати на INTERKASSA в зв'язку з даними порушеннями підлягають вашій повній оплаті, шляхом повної ретрансляції отриманого штрафу на вас. Крім того, ви повинні надати свою повну згоду на те, що INTERKASSA вправі і може подати в суд для відшкодування своїх збитків, які можуть перевищити суму штрафу. Ви даєте свою згоду на те, що 50 000 американських доларів в даний момент - це розумна мінімальна оцінка збитків INTERKASSA.

3.9. Підключаючись, вам необхідно провести узгодження ресурсу, з якого ви плануєте вносити прийом оплат. Якщо прийом оплат буде проводитися з ресурсу, який не узгоджений, це дає нам право на зупинку співпраці з вами. Ви погоджуєтеся з тим, що будете користуватися сервісом INTERKASSA і послугами наших Партнерів лише за цільовим призначенням. У вас немає права на отримання платежів для конкретної мети переказу коштів між Особистими рахунками. Якщо дане порушення буде виявлено нами, ми відмовимо вам у співпраці та / або припинимо цю співпрацю, якщо порахуємо що дана дія є необхідною, не пояснюючи причин.

3.10. За допомогою своїх Партнерів, INTERKASSA може вводити обмеження на зняття коштів, а також вимагати від вас різну додаткову інформацію, залежно від наявності зворотних платежів, вашого місця розташування, великої кількості поданих скарг, запиту поліції та ін.

3.11. За допомогою своїх партнерів, INTERKASSA має право обмежувати переказ / відправлення грошових коштів, а також вимагати від вас додаткової інформації різного характеру, залежно від наявності зворотних платежів, вашого місця розташування, великої кількості поданих скарг, запиту поліції та ін.

3.12. Ви маєте право відмовитися від використання Сервісу INTERKASSA, а також послуг від наших Партнерів в будь-який час, для цього вам потрібно відправити запит на email: [email protected]. Після того, як Ви припините використовувати Послуги INTERKASSA, будуть скасовані всі очікують транзакції. Будь-які грошові кошти, які знаходяться на опрацюванні або на зберіганні у наших Партнерів в момент закриття облікового запису, будуть переведені вам за умови того, що вами будуть виконані всі вимоги до аутентифікації, а також ті, які пов'язані з виведенням коштів. Крім цього, вам заборонено закривати свій аккаунт, як можливість ухилитися від розслідування, в тому випадку, якщо розслідування перебуває в активній фазі. Наші партнери мають право на продовження утримування ваших грошових коштів на протязі 540 днів, залежно від поточної ситуації, з метою захисту INTERKASSA про ймовірність скасування транзакції. У тому випадку, якщо згодом вами буде визначено, що у вас є права на деяку частину або повний обсяг усіх грошових коштів, дані кошти будуть надані вам нашими Партнерами. Ви несете повну відповідальність за всіма існуючими зобов'язаннями, які пов'язані з вашим обліковим записом, навіть після того, як він буде закритий.

3.13. Без обмеження інших засобів правового захисту INTERKASSA і / або наші Партнери мають право:

• просити надання документів, які потрібні для оскарження зворотних платежів або дати свою відмову на оспорювання, якщо наданих документів недостатньо;

• оновлювати недостовірні дані, які були надані вами;

• встановлювати збір по зворотним платежам на свій розсуд;

•  блокувати кошти на вашому балансі;

• обмежити виведення грошових коштів або призупинити роботу облікового запису на невизначений час;

• відключити методи  платежів, в т.ч. та платіжні картки;

• ввести обмеження на доступ до аккаунту і до всіх / деяких його функцій;

• встановлювати Ролінг резерв, холд, на певний проміжок часу в тому випадку, якщо ми будемо вважати таку дію необхідною;

• вимагати від вас провести виплату штрафних санкцій, які були нараховані вам у зв'язку з використанням Сервісу INTERKASSA;

• вводити обмеження на методи виведення / поповнення.

3.14. INTERKASSA має право запитувати дані про платника, його верифікаційні документи, додаткову інформацію по транзакції, дані про надання послуги, та інші дані, які необхідні, не тільки для заперечування фінансових претензій, але і з метою здійснення фрод і АМЛ моніторингу.

3.15. У разі невикористання Користувачем Сервісу протягом 6 (шести) місяців, починаючи з наступного місяця після закінчення зазначеного періоду, з облікового запису (аккаунту) Користувача буде стягуватися щомісячна плата в розмірі еквівалентному 50,00 (п'ятдесят) євро до моменту, коли залишок в обліковому записі (аккаунті) користувача стане дорівнювати 0,00 євро. Після цього обліковий запис (аккаунт) користувача автоматично деактивується, а Угода втратить свою чинність.

4. Правила інтелектуальної власності

4.1. INTERKASSA, а також всі існуючі послуги, продукти і логотипи, які описані на даному порталі, є зареєстрованими товарними знаками Сервісу або його ліцензіарів, і не можуть бути використані або скопійовані повністю або частково, якщо на це немає письмового дозволу від INTERKASSA. Також без письмового дозволу INTERKASSA не можуть використовуватися, імітуватися або копіюватися товарні знаки і знаки обслуговування.

4.2. Всі дані логотипи не можуть бути змінені або використані таким чином, при якому може бути ображено INTERKASSA або Сервіс. Також вони не можуть бути використані таким чином, при якому буде матися на увазі підтримка або спонсорство з боку INTERKASSA. INTERKASSA - це агрегатор платіжних послуг, тому будь-які партнерські відносини, працівник-роботодавець і спільне підприємство не можуть призначатися цією Угодою.

5. Прийняття рішень

Ви даєте свою згоду на те, що використання Сервісу INTERKASSA буде проводитися на ваш розсуд, і вами буде нестися одноосібна відповідальність за можливі збитки або збитки, які можуть виникнути через таке використання або доступ.

6. Політика конфіденційності

Використання Сервісу INTERKASSA в повній мірі регулюється його Політикою конфіденційності (https://www.interkassa.com/privacy-policy/). З цієї причини, посилаючись на дані Умови використання, ми посилаємося також і на Політику конфіденційності.

7. Відмова від відповідальності

7.1. Ви надаєте свою повну згоду на те, що INTERKASSA, в процесі надання вам Сервісу, не несе будь-якої відповідальності за ті дії, які можуть мати зв'язок з його використанням.

7.2. Ми відмовляємося від будь-яких гарантій і заяв щодо INTERKASSA.

8. Зміна умов використання

8.1. Щоб отримати додаткові дані або інформацію щодо Сервісу, зв'яжіться з нами або зверніться до відділу підтримки.

8.2. Ми маємо право змінювати цю Угоду, коли це буде необхідно, опублікувавши змінені умови на своєму інтернет-сайті.

8.3. У вас є право на розірвання договору з INTERKASSA в тому випадку, коли вам не підходять будь-які зміни. Продовжуючи користуватися Сервісами INTERKASSA, ви погоджуєтеся зі змінами.

9. Процедура

Повідомлення вважається таким, яке відправлено, через 24 години після його опублікування або відправки email, який був вказан вами при процедурі реєстрації. Крім цього, вам може бути відправлено спеціальне повідомлення на поштову адресу, яка була вказана вами під час процедури реєстрації. В даному випадку, повідомлення буде вважатися таким, що передано, через 3 доби після його відправлення.

10. Юридичні спори

При виникненні спору між INTERKASSA і вами, нашою метою буде надання вам економічно ефективного і нейтрального засобу, для максимально швидкого врегулювання спору. Відповідно, INTERKASSA і ви даєте свою згоду на те, що будь-які претензії або розбіжності, які виникли в процесі надання послуг INTERKASSA будуть врегульовані згідно з відповідним розділом даних Умов. Перед тим, як вдатися до цього, INTERKASSA радить спочатку зв'язатися з INTERKASSA, щоб знайти можливі альтернативні рішення.

11. Арбітраж

Будь-яка з Претензій (крім Претензій про судову заборону або іншому судовому розгляді), в тому випадку, якщо загальний розмір компенсації не перевищує 25 000 американських доларів, ви або INTERKASSA маєте право вибрати рішення даного спору через обов'язковий арбітраж, який може проводитися через Інтернет, в телефонному режимі або ґрунтуючись на письмових заявах, якщо особиста присутність не є обов'язковою вимогою.

12. Суд

Альтернативою є розгляд притензії судом, юрисдикція якого знаходиться на території Маршаллових островів. INTERKASSA і ви даєте свою згоду на підпорядкування юрисдикції судів, що знаходяться на території Маршаллових островів.

13. Доповнення

Нами не може гарантуватися безперебійний, постійний, безпечний і безперервний доступ до Сервісу. Робота нашого інтернет-порталу може порушитися через різні фактори, на які ми не маємо жодного впливу. У тому випадку, якщо одне з положень цієї Угоди буде визнано таким, яке є недійсним, або ж таким, яке не матиме законної сили - буде проведено скасування даного положення, однак всі інші положення будуть використовуватися і далі. Ви даєте свою згоду на те, що дана Угода (а також весь перелік включених угод) в автоматичному режимі може бути передано INTERKASSA 3-й стороні на наш розсуд після придбання або злиття.