wordpress.svg
Модуль оплати для WordPress

WordPress (WР) — одна з найпопулярніших систем керування контентом. За допомогою цієї платформи можна створити як простий односторінковий сайт, так і великий інтернет-проєкт з безліччю розділів та посадкових сторінок.

Такі можливості користувачам Wordpress даються, зокрема, завдяки широкому набору платних і безкоштовних плагінів. За допомогою плагінів можна підключити і налаштувати самий різний функціонал: корзина для інтернет-магазину, рішення для SEO-оптимізації сайту, контактні форми, аналітика. Прийом платежів на сайті, який працює на WP, також можна налаштувати за допомогою готового коробкового рішення. Таке рішення і пропонує Interkassa. 

Можливості платіжного модуля від Interkassa

Головна перевага такого коробкового рішення — простота підключення онлайн-платежів. Вам не потрібна команда розробників, щоб інтегрувати та налаштувати платіжну систему для проєкту. Достатньо просто завантажити модуль та дотримуватися інструкцій. А якщо виникнуть складності чи питання, то команда технічної підтримки на зв'язку 12/7 без перерв та вихідних, так що ви завжди оперативно отримаєте допомогу.

Interkassa в одному підключенні пропонує багато платіжних рішень: оплата карткою, Google Pay, Apple Pay, електронні гаманці, мобільні платежі, криптовалюти. Якщо ви плануєте працювати не лише на локальному, а й на міжнародних ринках, можна налаштувати мультивалютний прийом платежів для вашого проєкту. У нас доступні долар, євро, а також близько 100 інших валют для роботи в різних країнах Європи, Азії, Африки та Латинської Америки.  

З підключенням до Interkassa через плагін ви за замовчуванням отримуєте всі базові можливості, які доступні нашим клієнтам, — цілодобова підтримка для вас та платників, захист від шахраїв за допомогою нашої антифрод-системи, індивідуальний підхід до формування тарифу.

Саме підключення — безкоштовне та ні до чого вас не зобов'язує. Ви платите за використання сервісу, коли починаєте приймати оплату через наш платіжний шлюз. Interkassa бере певний відсоток з кожної оплати.

Як підключити модуль оплати для Wordpress

1) Для підключення завантажте модуль і далі дотримуйтесь інструкцій.

  • Встановіть та активуйте плагін.
  • Завантажте папку “ik-gateway" в /wp-content/plugins на вашому сервері. 
  • В адмінпанелі сайту активуйте плагін:  "Плагіни -> Встановлені -> Interkassa Gateway -> Активувати”.

2) Тепер вам потрібно зв'язати свій сайт із конкретною касою в нашій системі. Ви повинні були її створити після реєстрації в Interkassa.

Для цього потрібно скопіювати дані з особистого кабінету Interkassa та вставити їх сюди: "WooCommerce -> Налаштування -> Платежі -> Інтеркаса 2.0"

В особистому кабінеті вам потрібно скопіювати таку інформацію: 

  • ID каси;
  • Секретний ключ та Тестовий ключ: розділ Налаштування каси  -> Безпека;
  • API ID і API Key: Особистий кабінет -> Налаштування -> API.

Вкажіть дані у відповідних полях та збережіть налаштування.

3) Поверніться до особистого кабінету та налаштуйте касу: 

  • вкажіть перевіряти підпис у формі запиту платежу;
  • вкажіть у розділі "Інтерфейс" дозволити перевизначати у запиті у всіх url.

4) Протестуйте оплату

Увімкніть для обраної каси Тестову платіжну систему: 

Налаштування каси -> Платіжні системи -> активуйте Тестову платіжну систему.  

Після цього можете повернутися на свій сайт та провести тестовий платіж. А реальні платежі від клієнтів ви зможете приймати після того, як наша команда модерації та комплаєнсу перевірить ваш ресурс та активує обрані платіжні методи на вашій касі.  

Якщо у вас залишилися питання щодо підключення та налаштування модуля для оплати, проконсультуйтеся з нашою командою підтримки.