shop-script.svg
Модуль оплати для ShopScript CMS від Webasyst

У компанії Webasyst є ряд додатків для різних бізнес-завдань. Одне з них — система керування контентом ShopScript. Ця CMS дозволяє створити та запустити інтернет-магазин з нуля без зайвих витрат на розробку. У движка свій широкий функціонал, а також набір додаткових модулів. Один з них — платіжний плагін від Interkassa. З його допомогою ви можете швидко та просто налаштувати прийом платежів на сайті навіть без особливих технічних навичок.

Можливості модуля

В одному коробковому рішенні доступні 70+ методів та 100+ валют, щоб ви могли запропонувати покупцям їх звичні способи оплати.

Серед доступних методів: 

  • оплата банківськими картками міжнародних та локальних платіжних систем:  Visa, Mastercard, Rupay, Humo, Uzcard, Elo та ін.,
  • Google Pay і Apple Pay,
  • електронні гаманці,
  • банківські перекази,
  • оплата готівкою через термінали,
  • платежі з рахунку мобільного.

Разом із встановленням модуля ви отримуєте і доступ до всіх основних можливостей сервісу. Ваші клієнти зможуть оплачувати покупки через зручну платіжну сторінку, яка адаптована під різні пристрої та підтримує декілька мов. У вас та ваших покупців буде цілодобова команда підтримки. А на весь час співпраці за вами буде закріплено менеджера, до якого ви зможете звертатися з будь-яких платіжних питань.  

Як встановити та налаштувати плагін

Основні кроки виглядають так.

1. Встановіть плагін
Щоб встановити плагін з архіву, скопіюйте каталог interkassa в папку 
wa-plugins/payment/.

2. Додати спосіб оплати
Перейдіть до бекенду Shop-Script, відкрийте розділ «Налаштування → Оплата» і виберіть «Інтеркаса» в меню «Додати спосіб оплати» у верхньому правому кутку.

3. Налаштуйте платіжний модуль

  • На сторінці налаштування модуля введіть бажану назву та опис платіжної системи  — так, як вони мають відображатися для покупців у процесі оформлення замовлення. 
  • Вкажіть валюту оплати: виберіть валюту, в якій ви хочете приймати оплату у своєму інтернет-магазині.
  • Заповніть наступні поля: ID каси (унікальний номер каси), Секретний ключ, Тестовий ключ.

Щоб переконатися, що все налаштовано правильно, ви можете зробити тестовий платіж.

Для тестування платежів у касі використовуйте Тестову платіжну систему. Її попередньо потрібно включити у налаштуваннях вашої каси в особистому кабінеті Interkassa.

Детальну інструкцію ви знайдете в архіві з модулем. Якщо вам знадобиться допомога, ви завжди можете звернутись до команди технічної підтримки.