cms_opencart.svg
Модуль оплати для CMS Opencart

Готовий плагін від Interkassa допоможе швидко підключити онлайн-оплату картками на сайтах, створених за допомогою Opencart. Модуль підтримує приймання платежів картками Visa, Mastercard, UnionPay та іншими локальними ПС, а також роботу з електронними гаманцями та альтернативними способами оплати.

CMS Opencart здобула популярність насамперед серед власників інтернет-магазинів: платформа пропонує багато функцій, щоб запустити є-комерс проєкт із нуля. А плагін від Interkassa допоможе підключити до такого проєкту різні платіжні системи та налаштувати приймання  оплати навіть без особливих технічних навичок.

Як підключити платіжний модуль

Плагін Interkassa підходить для версій Opencart, починаючи з 1.5.x.

Щоби провести інтеграцію, потрібно виконати такі дії:

 1. Переконатись, що версія модуля відповідає версії CMS.
 2. Завантажити модуль оплати Opencart та розмістити в кореневому каталозі сайту.
 3. Зайти до адміністративної панелі розділу Магазин > Платіжні системи > Додати платіжну систему та вибрати зі списку Interkassa.
 4. Налаштувати — заповнити необхідні поля, вказавши тестовий та секретний ключі, номер каси та інші параметри. Ці дані можна отримати в особистому кабінеті Interkassa.

Після створення та налаштування платіжної системи їй буде присвоєно ідентифікатор (ID). Цей номер потрібно ввести у значення змінної ‘PAY_SYSTEM_ID_NEW’ у файлі, розташованого за шляхом [корінь_сайту]/payment-interkassa/callback.php.

Якщо на якомусь з етапів підключення платіжного модуля виникнуть труднощі, завжди можна звернутися за допомогою до служби підтримки Interkassa. Вона працює 24/7.

Як працює платіжний модуль

Після завершення встановлення плагіна на вашому сайті з’явиться новий спосіб оплати банківською карткою. Коли покупець вибере товар та вкаже адресу доставки, він зможе вибрати метод оплати, перейти на платіжну сторінку Interkassa та здійснити оплату. Інформація про платіж відобразиться у вашій адмінпанелі.

Під час налаштування приймання платежів ви самостійно визначаєте, куди перенаправити користувача після успішної чи неуспішної оплати. Можна запропонувати йому продовжити покупки чи спробувати оплатити товар ще раз.

Як Interkassa допомагає вашому бізнесу розвиватися

Ми постійно працюємо над тим, щоб ваші клієнти могли комфортно та безпечно оплачувати покупки онлайн. Підключившись до Interkassa, ви отримаєте додаткові можливості для зростання бізнесу та зможете приймати оплати з країн Європи, Азії, Латинської Америки, СНД та Канади.

Що ми ще пропонуємо:

 • Мультивалютне приймання платежів: будь-який бізнес може масштабуватися за межі України без труднощів з отриманням оплати;
 • Адаптивна платіжна сторінка: можна самостійно налаштувати кольори та поля форми залежно від фірмового стилю бренду та потреб бізнесу;
 • Індивідуальний тариф — що більше транзакцій і вищий оборот компанії, то нижча комісія;
 • Сервіс підтримки бізнесу та платників, що працює 24/7;
 • Гнучка антифрод-система, яка блокує шахрайські транзакції та спрощує платежі з низьким рівнем ризику;
 • Відстеження статусу оплати замовлення — можна переглянути в особистому кабінеті чи адмінпанелі сайту;
 • Платежі в один клік — клієнт один раз вводить реквізити картки, а наступні покупки здійснює без заповнення форм та введення платіжних даних;
 • Apple Pay/Google Pay — технології, які дозволяють швидко проводити оплату збереженою карткою та підвищують кількість завершених покупок.

Якщо у вас залишилися питання, або вам потрібна допомога з налаштуванням оплати через платіжний модуль Opencart, напишіть нашій команді техпідтримки: [email protected]