modx.svg
Модуль оплати для CMS Modx

Система управління контентом Modx працює з 2004 року. За цей час вона встигла зібрати понад 10 млн. клієнтів, обрости широким функціоналом та доповненнями, які дозволяють значно розширити можливості системи.

Одне із таких доповнень — платіжний плагін від Interkassa. З його допомогою без особливих зусиль та технічних знань можна підключити онлайн-оплату. Так будь-який сайт перетворюється на повноцінний канал продажу: клієнт може не тільки ознайомитися з товаром або послугою, але й відразу оплатити його банківською карткою або іншим методом.  

Які можливості дає плагін Interkassa 

Проста інтеграція. Вам не потрібна команда розробників, щоб здійснити підключення. Достатньо завантажити саме доповнення та встановити його, дотримуючись інструкцій. А якщо виникнуть питання, наша команда технічної підтримки проконсультує та проведе по всім етапам налаштування модуля.

Готова сторінка оплати. Ви можете адаптувати її під свій бізнес — додати корпоративні кольори, логотип, налаштувати окремі поля.

Валюти та методи на ваш вибір. У вас є можливість підключити мультивалютний прийом платежів та додати декілька методів на платіжну сторінку. Серед методів — оплата банківською карткою, Google Pay, Apple Pay, електронні гаманці, мобільні платежі, банківські перекази та криптовалюти.

Безпека та захист від шахраїв. Наша антифрод-система має декілька рівнів. Вона аналізує та перевіряє всі транзакції по 200+ критеріям. А якщо платіж має фрод-ознаки, то він блокується і відправляється на додаткову перевірку до наших фахівців.

Як підключити та налаштувати модуль  

1) Завантажте модуль для MODX/ CMS.

2) Створіть новий архів “interkassa-1.3-pl.transport.zip” та завантажте його до папки core/packages/ вашого сайту.

3) В адмінпанелі сайту додайте та активуйте новий спосіб оплати: “Додатки -> Установник -> Завантажити додатки -> Шукати пакети локально -> Встановити новий пакет Interkassa”.

4) Змініть параметри сніпету Interkassa: "Елементи -> Сніпети -> Interkassa -> Параметри". Далі — вкажіть наступні параметри відповідно до налаштувань каси:

  • MERCHANT_ID;
  • SECRET_KEY;
  • TEST_KEY;
  • URL_FAIL;
  • URL_STATUS;
  • URL_SUCCESS;
  • CURRENCY_CODE.

5) У налаштуваннях каси:

  • вкажіть, що потрібно перевіряти підпис у формі запиту платежу;
  • вкажіть у розділі "Інтерфейс" “дозволити перевизначати у запиті” та додайте відповідні url;
  • увімкніть тестову платіжну систему та зробіть перший тестовий платіж.  

Якщо тестова оплата не спрацює, зверніться до нашої команди технічної підтримки, щоб вирішити проблему в налаштуваннях.