cms_joomla.svg
Модуль оплати CMS Joomla

Готовий модуль дозволяє інтегрувати платіжну систему Interkassa з CMS Joomla. З його допомогою можна налаштувати приймання платежів картками платіжних систем Visa, Mastercard та UnionPay, з використанням електронних гаманців Apple Pay та Google Pay, а також альтернативних методів оплати. Готові модулі доступні для версій Joomla VirtueMart.

Відкрита система керування контентом Joomla відрізняється простим інтерфейсом і дає змогу створювати будь-які платформи — від невеликого сайту до об’ємного з великою кількістю сторінок та складною структурою. Базова версія містить мінімально необхідний набір інструментів та функцій, які можна розширювати за потреби. Така система дозволяє уникнути зайвого навантаження на сервери і спрощує адміністрування сайту. Залежно від виду бізнесу додаються лише потрібні інструменти.

Як підключити модуль оплати Joomla

Щоб розпочати приймання платежів з Interkassa на сайті на Joomla, потрібно встановити платіжний модуль і налаштувати касу:

  1. Завантажити модуль Interkassa для Joomla_Virtuemart та розпакувати архів.
  2. У вікні перейти на вкладку Extensions, вибрати Manage і потім Install.
  3. Встановити модуль одним із двох способів: додати папку Interkassa до папки /tmp у кореневому каталозі сайту, потім вибрати опцію інсталяції з папки (Install from folder); вибрати вкладку Upload package file та перетягнути архів Interkassa.zip.
  4. Перейти до вкладки Components — Virtuemart — Payment Methods і вказати параметри каси: Merchant id; Secret key; Test key; Interkassa API id; Interkassa API Key.
  5. Включити тестову платіжну систему та зробити перший тестовий платіж.

Якщо на якомусь з етапів встановлення платіжного модуля виникли труднощі, завжди можна звернутися до команди підтримки Interkassa. Ми цілодобово на зв’язку, щоб допомогти вирішити будь-які питання щодо налаштування каси та приймання платежів.

Щоб розпочати приймати оплати на сайті, окрім встановлення модуля, потрібно активувати касу в особистому кабінеті Interkassa. Як це зробити — вам розкаже ваш персональний менеджер.  

Як працює модуль оплати Interkassa для CMS Joomla

Клієнт вибирає товар чи послугу на сайті, вводить дані доставки та натискає кнопку оплати. Після цього він потрапляє на сторінку оплати Interkassa, вводить дані банківської картки та підтверджує платіж. Інформація про платежі відображатиметься у вашому особистому кабінеті та адмінпанелі сайту.

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд платіжної сторінки — змінити дизайн, додати платіжні методи, мови та валюти.

Якщо вам потрібна консультація або допомога з налаштуванням оплати через платіжний модуль Joomla, напишіть нашій команді техпідтримки: [email protected]