imagecms.svg
Модуль оплати для ImageCms

ImageCms — система управління контентом, яка відмінно підходить для проєктів із сфери електронної комерції. На цьому движку можна створити як невеликий магазин з парою товарів, так і великий багатосторінковий проєкт з великим каталогом та розгалуженою навігацією.  

Незалежно від масштабу проєкту, йому не обійтися без такої важливої функції, як онлайн-оплата. Покупцеві має бути легко не тільки вибрати товар, але й сплатити його за кілька кліків. Налаштувати прийом платежів для сайту, який працює на ImageCms, можна за допомогою готового плагіна від Interkassa.

Можливості платіжного модуля

Підключаючи оплату через модуль, ви отримуєте доступ до всіх базових можливостей нашого сервісу. Серед них — широкий вибір платіжних методів та валют.

Ви можете підключити на свій сайт як міжнародні, так і локальні платіжні методи: банківські картки, електронні гаманці, оплата через термінал, з рахунку мобільного, банківським переказом. Різноманітність платіжних рішень особливо актуальна, якщо ви плануєте виходити на міжнародні ринки.  

Валюти на ваш вибір — гривні, долари, євро та локальні валюти для роботи в Європі, Азії, Африці, Латинській Америці та Канаді. Підключайте кілька валют, щоб ваші клієнти могли платити у звичній валюті.  

Серед інших переваг — цілодобова підтримка, персональний менеджер, захист від шахраїв за допомогою нашої антифрод-системи, яка моніторить всі транзакції.

Як підключити та налаштувати модуль оплати

Плюс такого коробкового рішення в тому, що для підключення платіжної системи не потрібні спеціальні технічні знання. Просто скачайте модуль і далі дотримуйтесь інструкцій.

1) Завантажте папку “payment_method_interkassa” по шляху [корінь_сайту]/application/modules/

2) Додайте платіжний спосіб через адмінку ImageCMS. Для цього виконайте наведені нижче кроки: 

  • Перейдіть по шляху: "Налаштування" → "Способи оплати", та натисніть кнопку "Створити спосіб оплати". 
  • Виберіть “Інтеркаса” зі списку "Система оплати" і натисніть кнопку "Створити".
  • Заповніть поля налаштувань Interkassa та збережіть їх.
  • Зайдіть по шляху "Налаштування" → "Способи доставки", відкрийте налаштування необхідного "Способу доставки" і виберіть галочку "Інтеркаса" у полі "Спосіб оплати".

Якщо у вас будуть питання та складності з налаштуванням, напишіть нашій команді підтримки. Техфахівці підкажуть, як вирішити питання, та проведуть вас через усі етапи підключення.