cms_drupal.svg
Модуль оплати для CMS Drupal

Drupal — це безкоштовна система керування контентом із відкритим вихідним кодом. За допомогою цього рішення можна створювати сайти для різних сфер бізнесу: рітейл, електронна комерція, туризм, онлайн-навчання, медіа. А щоби перетворити такі майданчики на повноцінні канали продажу, не обійтися без функції онлайн-оплати.

Підключити та налаштувати приймання платежів на сайті допоможе готове рішення «з коробки» — розширення Interkassa, адаптоване спеціально під особливості цієї CMS.

Можливості модуля

Провівши інтеграцію через плагін, ви отримаєте доступ до всіх можливостей Interkassa.

Мультивалютні оплати. Ви можете приймати оплату в доларах, євро, гривні та ще близько 100 інших валютах. Це дає можливість бізнесу виходити на міжнародні ринки та пропонувати там клієнтам звичні валюти. Крім фіатних, Interkassa пропонує і криптовалюти. У цьому випадку ви взагалі не прив’язуєтесь до країни чи регіону.

Різноманітність платіжних методів. Ви можете підключити оплату банківською карткою, Google Pay, Apple Pay. При цьому ми співпрацюємо не лише з міжнародними платіжними системами Visa, Mastercard, а й із регіональними. Наприклад, бразильською Elo та індійською RuPay.

Також можна додати на платіжну сторінку альтернативні методи — локальні електронні гаманці, оплату банківським переказом або з рахунку мобільного.

Підтримка та супровід. Технічні фахівці допоможуть вам з інтеграцією та дадуть відповіді на всі питання, якщо під час підключення виникнуть складнощі. А менеджери з клієнтської підтримки на зв’язку 24/7 і готові проконсультувати з будь-яких інших питань, пов’язаних із роботою сервісу.

Як встановити та налаштувати модуль

1) Завантажте модуль Interkassa для Drupal CMS.

2) Завантажте папку «uc_interkassa» в корінь сайту: /modules/ubercart/payment/.

3) В адмінпанелі сайту перейдіть у налаштування модуля (Commerce -> Конфігурація -> Payment gateways) та вкажіть такі дані:

  • назва «Інтеркаса»;
  • ідентифікатор каси, яку ви створили в особистому кабінеті Interkassa;
  • секретний ключ;
  • тестовий ключ.

4) Зайдіть до особистого кабінету Interkassa та проведіть такі налаштування каси:

  • вкажіть «перевіряти підпис» у формі запиту платежу;
  • вкажіть у розділі «Інтерфейс» «дозволити перевизначати в запиті» та додайте URL-адресу з налаштувань платіжної системи в адмінпанелі сайту;
  • увімкніть тестову платіжну систему.

Після активації Тестової ПС проведіть тестовий платіж, щоби переконатися, що все налаштовано коректно.

Якщо на момент інтеграції наш відділ модерації та комплаєнсу вже перевірив ваш ресурс та активував обрані платіжні методи, ви можете починати приймання оплат від клієнтів.

Якщо ви все зробили за інструкцією, але тестовий платіж спрацював некоректно, зверніться до команди технічної підтримки.