Вакансія

Агент технічної підтримки (Technical Support 3rd line)

Київ, Full-time

У команду української платформи для прийому платежів Interkassa шукаємо досвідченого та цілеспрямованого Technical Support Specialist

Основні обовʼязки:

 • Консультація та супровід користувачів з питань інтеграції сервісу різної складності;
 • Аналіз внутрішніх та зовнішніх збоїв;
 • Консультування з питань установки модулів для CMS. Допомога в налаштуваннях;
 • Тестування платежів з метою пошуку програмних помилок;
 • Обробка вхідних звернень у режимі чатів та пошти (b2b);
 • Реєстрації в Jira системних помилок/багів.

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: 

 • Вмієш розбиратися у логах;
 • Знаєш HTML/CSS/PHP/SQL/API;
 • Володієш англійською (B2 і вище);
 • Маєш сильні комунікативні та аналітичні навички;
 • Маєш навички роботи з Jira/Postman/CMS модулями/Тікетними системами;
 • Є розуміння e-commerce бізнес-моделей.

Що ми пропонуємо

Ми впевнені, що крутий продукт створює крута команда! Тому для тих, хто готовий працювати та розвиватися, ми надаємо максимально комфортні умови.

Робота віддалено або в офісі 

У нас є максимально зручний офіс в Києві. Тож, щоб побачитися з колегами чи змінити обстановку, можна приїхати у будь-який робочий день. Oфіс — поруч з метро Шулявська і має все необхідне для комфортної роботи у разі блекауту, а також надійне укриття, де можна перечекати тривогу.

Позмінний графік роботи 

Завдяки такому графіку легко можна поєднувати роботу з особистим життям або навчанням. Обирай графік який максимально відповідає особистим потребам. 

Стабільність 

Нам вдалося адаптувати бізнес до нових умов: ми й надалі розвиваємо продукт і виходимо на нові ринки. Ми зберігаємо усі робочі місця і для тих, хто на фронті, і для тих, хто в тилу. Кожен у нашій команді отримує зарплату повністю і без затримок.

Оплачувана відпустка та лікарняний

У вас є 24 дні відпустки. Якщо на кінець року є невикористані дні, вони переносяться на наступний. У випадку хвороби можна лікуватися й набиратися сил скільки треба: ми не вимагаємо довідок від лікаря.

Святкування важливих подій 

Хоч зараз ми і не поруч, але все одно разом. Усією командою радіємо весіллям колег, святкуємо дні народження, вітаємо з поповненням у родині, річницею роботи чи новим кар’єрним досягненням.

Командний дух та підтримка

Ми завжди відкриті та любимо допомагати не тільки благодійним фондам чи армії, але й один одному. Знайти житло, бензин чи морально підтримати — звична справа для нас. Достатньо звернення до HR-iв чи повідомлення в загальний чат, щоб отримати допомогу. Саме у такий спосіб ми вже закрили десятки зборів на гуманітарні та військові потреби, а також допомогли колегам у вирішенні особистих питань.

Якщо в тебе є бажання працювати в класному колективі, розвиватися і стрімко досягати амбітних цілей —  залишай своє резюме, адже це вже перший крок до успіху.

Відгукнутися
Підтримувані формати: .doc, .docx, .pdf, .odt, .txt
Сайт захищено технологією reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика й Умови використання Google.