Вакансія

Агент служби підтримки

Київ, Full-time

У команду української платформи для прийому платежів Interkassa шукаємо досвідченого та цілеспрямованого Customer Support Specialist

Основні обовʼязки:

  • Обробка звернень, що надходять телефоном та у чатах;
  • Допомога клієнтам із розв’язанням різних питань;
  • Робота з внутрішніми програмами та базами даних.

Ти наш ідеальний кандидат, якщо маєш:

  • Досвід роботи у банківській чи аналогічній сфері;
  • Грамотну усну і письмову мову;
  • Знання англійської мови В1 і вище;
  • Розвинені навички комунікації та ділового листування;
  • Вміння пояснювати складні процеси простою мовою;
  • Клієнтоорієнтованість та аналітичні навички;
  • Бажання розвиватися у своїй спеціалізації.

Що ми пропонуємо

Ми впевнені, що крутий продукт створює крута команда! Тому для тих, хто готовий працювати та розвиватися, ми надаємо максимально комфортні умови.

Робота віддалено або в офісі 

Зараз більша частина нашої команди працює віддалено, але офіс в Києві відкритий. Тож, щоб побачитися з колегами чи змінити обстановку, можна приїхати у будь-який робочий день. Oфіс — поруч з метро Шулявська і має все необхідне для комфортної роботи у разі блекауту, а також надійне укриття, де можна перечекати тривогу.

Стабільність

Нам вдалося адаптувати бізнес до нових умов: ми й надалі розвиваємо продукт і виходимо на нові ринки. Ми зберігаємо усі робочі місця і для тих, хто на фронті, і для тих, хто в тилу. Кожен у нашій команді отримує зарплату повністю і без затримок.

Оплачувана відпустка та лікарняний 

У вас є 24 дні відпустки. Якщо на кінець року є невикористані дні, вони переносяться на наступний. У випадку хвороби можна лікуватися й набиратися сил скільки треба: ми не вимагаємо довідок від лікаря.

Святкування важливих подій 

Хоч зараз ми і не поруч, але все одно разом. Усією командою радіємо весіллям колег, святкуємо дні народження, вітаємо з поповненням у родині, річницею роботи чи новим кар'єрним досягненням.

Командний дух та підтримка

Ми завжди відкриті та любимо допомагати не тільки благодійним фондам чи армії, але й один одному. Знайти житло, бензин чи морально підтримати — звична справа для нас. Достатньо звернення до HR-iв чи повідомлення в загальний чат, щоб отримати допомогу. Саме у такий спосіб ми вже закрили десятки зборів на гуманітарні та військові потреби, а також допомогли колегам у вирішенні особистих питань.

Якщо в тебе є бажання працювати в класному колективі, розвиватися і стрімко досягати амбітних цілей —  залишай своє резюме, адже це вже перший крок до успіху.

Відгукнутися
Підтримувані формати: .doc, .docx, .pdf, .odt, .txt
Сайт захищено технологією reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика й Умови використання Google.