Вакансія

Lead Generation Specialist

Київ, Full-time

У команду української платформи для прийому платежів Interkassa шукаємо досвідченого та цілеспрямованого Lead Generation Specialist.


Твій фокус уваги буде на:

 • Дослідження компаній та пошук лідів через LinkedIn, email чи інших каналах.
 • Написання перших повідомлень і планування розмови з клієнтом.
 • Оплата всіх необхідних інструментів.
 • Надання потенційним клієнтам початкової інформації про послуги компанії.
 • Відстеження результатів лідогенерації.
 • Упорядкування ICP.
 • A/B тестування і тестування гіпотез з пошуку потенційної аудиторії.
   

Ти наш ідеальний кандидат, якщо:

 • Досвід роботи з LinkedIn та Email у ролі лідогенератора в сферi B2B від 2 років.
 • Володіння англійською від B1.
 • Використання інструментів автоматизації процесів аутрічу.
 • Вміння писати персоналізовані пропозиції.
 • Вміння аналізувати та складати ICP.
 • Круті навички ділового спілкування та любов до нетворкінгу.
   

Що ми пропонуємо

Ми впевнені, що крутий продукт створює крута команда! Тому для тих, хто готовий працювати та розвиватися, ми надаємо максимально комфортні умов:

Гнучкий графік

Робочий день в компанії розпочинається у проміжку з 8 до 10 ранку за Києвом. Тож можна самостійно обирати, коли зручніше починати та закінчувати роботу. 

Робота віддалено або в офісі 

Зараз більша частина нашої команди працює віддалено, але офіс в Києві відкритий. Тож, щоб побачитися з колегами чи змінити обстановку, можна приїхати у будь-який робочий день. Oфіс — в 10-и хвилинах від метро Шулявська і має все необхідне для комфортної роботи у разі блекауту, а також надійне укриття, де можна перечекати тривогу. 

Стабільність 

Нам вдалося адаптувати бізнес до нових умов: ми й надалі розвиваємо продукт і виходимо на нові ринки. Ми зберігаємо усі робочі місця і для тих, хто на фронті, і для тих, хто в тилу. Кожен у нашій команді отримує зарплату повністю і без затримок. 

Оплачувана відпустка та лікарняний 

У вас є 24 дні відпустки. Якщо на кінець року є невикористані дні, вони переносяться на наступний. У випадку хвороби можна лікуватися й набиратися сил скільки треба: ми не вимагаємо довідок від лікаря. 

Техніка на ваш вибір 

Ми надаємо можливість за бажанням працювати на iOS чи Windows. Якщо буде необхідність, підберемо ноутбук чи комп'ютер відповідно до побажань і робочих задач. 

Святкування важливих подій 

Хоч зараз ми і не поруч, але все одно разом. Усією командою радіємо весіллям колег, святкуємо дні народження, вітаємо з поповненням у родині, річницею роботи чи новим карʼєрним досягненням.

Командний дух та підтримка

Ми завжди відкриті та любимо допомагати не тільки благодійним фондам чи армії, але й один одному. Знайти житло, бензин чи морально підтримати — звична справа для нас. Достатньо звернення до HR-iв чи повідомлення в загальний чат, щоб отримати допомогу. Саме у такий спосіб ми вже закрили десятки зборів на гуманітарні та військові потреби, а також допомогли колегам у вирішенні особистих питань. 

Якщо ти шукаєш місце, де зможеш зростати як спеціаліст та розвивати прогресивний продукт і отримувати задоволення від роботи в класному колективі, залишай своє резюме.

Відгукнутися
Підтримувані формати: .doc, .docx, .pdf, .odt, .txt
Сайт захищено технологією reCAPTCHA, і до нього застосовуються Політика й Умови використання Google.